SLEVA 20% NA CUKROVÝ PEELING 457ml MORINGA  > KOUPIT <

VÝROBNÍ ZÁVOD

Výrobní závod a kanceláře společnosti Pure Fiji naleznete v hlavním městě Fidži, které se jmenuje Suva. Moderní komplex, který se rozkládá na dvou akrech, se může pochlubit mezinárodně proslulým denním spa zařízením, centrem pro zdraví a wellness, fitness studiem, kde se provozuje též jóga a pilates, stejně tak jako zahradami plnými bylinek, koření a zeleniny.

U hlavní budovy nalezete dvě solární sušárny, přičemž jedna je využívána pro sušení prádla, pocházejícího ze Spa a wellness centra, a druhá je určena pro sušení listů a koření zpracovávaných do produktů a používaných při terapeutických rituálech.

Pure Fiji je jediná kosmetická výrobní společnost v jižním Pacifiku, která produkuje špičkové přírodní produkty při maximálním zachování fidžijské kultury a životního prostředí.

Výrobní postup Pure Fiji zohledňující zásady udržitelného rozvoje, napomáhá mnoha vesnicím, financuje školy, zdravotní péči a základní infrastrukturu pro stovky lidí ve venkovských oblastech Fidži.

Společnost Pure Fiji přijala řadu ochranných opatření, aby minimalizovala uhlíkovou stopu vznikající při výrobě a distribuci jejích produktů. Veškeré obaly jsou biologicky rozložitelné a žádné výrobky neznečisťují odpadní vody.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek