==== bar ==== /oxy-app15/www/oxid4_ready2go_users/purefiji/trunk//modules/connector//config.php 1 ==== bar ==== ==== bar ==== /oxy-app15/www/oxid4_ready2go_users/purefiji/trunk//modules/connector/pohoda/config.php ==== bar ==== TECHNOLOGIE GREEN EARTH - Pure Fiji

Slevy až 50% - akční nabídka zde

TECHNOLOGIE GREEN EARTH

 

             

V Pure Fiji jsme si plně vědomi naší uhlíkové stopy a nezbytnosti využívat přírodní zdroje ostrovů Fiji vhodným a udržitelným způsobem. Na podporu jedinečného ekosystému vynakládáme maximální úsilí. Společnost Pure Fiji realizuje ochranné programy a opatření na potlačení uhlíkové stopy.

Suroviny jsou sklízeny ve volné přírodě na principu myšlenky udržitelného rozvoje, což vylučuje potřebu umělého zavlažování, hnojení a používání pesticidů, a tím pádem i dopad na místní ekosystém.

Oleje z ořechů jsou lisovány výhradně za studena a kokosový olej je využíván rovněž k pohonu aut a generátorů ve venkovských komunitách.

Vedlejší produkty vznikající při zpracovávání surovin jsou recyklovány jako hnojivo a kompost pro zahrady umístěné ve výrobním komplexu. V těchto zahradách pěstujeme rostliny určené pro výrobu, stejně jako zeleninu sloužící k přípravě jídel pro zaměstnance.

 

SOLÁRNÍ SUŠÁRNY

V návaznosti na množství dalších iniciativ je výrobní závod Pure Fiji provozován způsobem šetrným k životnímu prostředí. Společnost Pure Fiji provozuje ve svém komplexu dvě solární sušárny. Jedna z nich se používá pro sušení služebních uniforem a prádla z wellness zařízení, zatímco druhá je určena pro sušení nasbíraných bylinných listů.

Tyto solární sušárny byly navrženy tak, aby zachytily co nejvíce sluneční energie a přirozeně tak ohřívaly vzduch na pozoruhodné teploty - často kolem 48-50 stupňů Celsia. Kromě toho klesá vnitřní vlhkost na téměř nula procent - kombinace vysoké teploty a nízké vlhkosti zajišťují rychlé a účinné sušení na přírodní bázi.

                                                                                    

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek