SLEVA 20% NA CUKROVÝ PEELING 457ml MORINGA  > KOUPIT <

Příběh Pure Fiji

 

Ostrované Jižního Pacifiku používají kokosový olej a směs olejů z exotických ořechů k péči o pokožku již celá staletí. Zdravá zářivá pokožka tamních obyvatel je výsledkem pravidelného používání kokosového oleje, prodávaného v banánových listech, který byl k sehnání pouze na trzích. Zakladatelky Pure Fiji Gaetane a Andrée Austin byly první distributoři kokosového oleje pro komerční účely.

Tato firma začala skromně, doma v kuchyni, kde společně s pěti prvními oddanými zaměstnanci ručně vyráběla kokosová mýdla a plnila kokosový olej do uzavíratelných lahví. V současné době vlastní Pure Fiji dvě výrobní místa v hlavním fidžijském městě Suva, nabízí kompletní péči pro tělo a obličej a zaměstnává více než 200 zaměstnanců.

Pure Fiji spolupracuje s farmáři z místních vesnic a malých pustých ostrůvků, kteří se podílí na výrobním procesu kosmetiky. Možnost poskytnout práci místní komunitě a změnit jejich život k lepšímu je jednou z filozofií zakladatelek firmy. Řídí se heslem „Tam, kde jsou ruce, tam je i duše a srdce.“

Ačkoliv by výrobní proces mohl být zautomatizovaný přístroji, zakladatelky raději volí cestu zaměstnat více lidí, protože právě oni vnášejí do této značky duši. Pure Fiji je rodinná firma a každý zaměstnanec je součástí této velké srdečné rodiny.

Jejich heslem je: Nemusíme být nejlepší ve světě, ale nejlepší pro svět.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek