Zpevňující denní krém 50ml

Kód: 699876070103 Produktové číslo: 699876070103
Produkt již není v prodeji
Zpevňující denní krém 50ml

Buďte krásná díky přirozeně synergické kombinaci technologie a tradice. Botanická směs hydrosolů z listů plážového mandlovníku a stromu Dilo ve spojení s účinnými peptidy stimulují syntézu elastinu a pomáhají zpevnit, vyhladit a zlepšit vzhled pokožky. Účinek je viditelný již během 5 minut po aplikaci a je trvalý. Významný je i pokles objemu vrásek. Pokožka se zpevní, vyhladí a výsledkem je mladší vzhled.

HLAVNÍ INGREDIENCE

 Hydrosol Dilo listu – napomáhá regeneraci kožních buněk, má protizánětlivé a antibakteriální účinky, zvlhčuje a osvěžuje pokožku. Mandlový hydrosol – zpevňuje, stahuje a tonizuje pokožku. Působí proti poškození slunečním zářením. Kinetin ze zeleného kokosu (rostlinný hormon) – prodlužuje mladistvost již existujících buněk a zároveň podporuje růst nových buněk. Viditelně redukuje a oddaluje příznaky stárnutí. NGI tráva – zvyšuje hydrataci po dobu 24 hodin (výrazně zvyšuje cirkulaci vody v buňkách a schopnost buněk udržet vlhkost). Acetyl dipeptid - působí proti slunečnímu záření UVA a UVB. id-1 Cetylalkohol Ester – působí jako přírodní alternativa botoxu. Uvolňuje napětí a tlumí svalové kontrakce, které jsou zodpovědné za vznik vrásek. Snižuje množství vrásek. Antioxidační botanická směs Pure Fiji – extra panenský kokosový olej, dilo olej, sikeci olej, makadamový olej a výtažek z mučenky. Thermus thermophilus – hlubokomořský antioxidant, který zabraňuje oxidaci DNA a napomáhá chránit pokožku před negativními vlivy slunečního záření. Snižuje oxidaci kůže o 45%.

ÚČINKY

 Okamžitý lifting a zpevnění kontur obličeje. Stimuluje syntézu elastinu a zlepšuje pevnost. Zvýšení kolagenu a regenerace kožní tkáně. Redukuje jemné linky a vrásky. Vhodné pro pleť s viditelnými příznaky stárnutí, které se objevují u žen od 30ti let.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek