O Pure Fiji

Od doby, kdy se ostrované jižního Pacifiku plavili na svých otevřených kánoích napříč oceánem, uplynulo více než tisíc let. Za pomoci hvězd, větru a teplých proudů Tichého oceánu se plavily z jednoho ostrova na druhý. Ještě před osídlením ostrovů Pacifiku unášely teplé mořské proudy stejným způsobem „flotily" exotických ořechů, tzv. „drift nuts“. Následně pak byly vyplaveny na písčité pláže pacifických ostrovů. Jejich obyvatelé záhy objevili unikátní vlastnosti těchto ořechů a začali je používat k čištění, zjemnění a ochraně pokožky těla a vlasů.

Společnost Pure Fiji Vám přináší to nejlepší z těchto starobylých tradic v kombinaci s pokročilou technologií pro dnešní přírodní péči o tělo.

Nabízíme vám kompletní řadu přírodních kosmetických produktů s obsahem unikátních rostlinných výtažků. Exotické rostliny jsou na ostrovech Fiji sbírány ručně, aby byly zachovány všechny jejich živiny a zaručena nejvyšší kvalita.

Oleje z exotických ořechů, které na ostrovy doputovaly pomocí proudů, a exotická tropická flóra jsou dary oceánu. Cukrová třtina, papaya, ananas, mučenka a zelený kokos jsou sbírány a čerstvé během několika málo hodin zpracovány, aby byly zachovány obsažené účinné látky.

Exotické ořechy, které jsou vysoce ceněny pro své léčivé a regenerační účinky, dokonale vyživují, hydratují a chrání pokožku.

Hlubokomořské rostliny zaručují ochranu před stárnutím pleti způsobeném slunečním zářením a jedinečná tráva NGI, která roste v blízkosti mořského příboje, umožňuje intenzivní hydrataci a zvláčnění kůže.

Naše přírodní produkty pochází z darů Země a Tichého oceánu a poskytují vše, co je potřebné pro unikátní přírodní péči o tělo.

Tak to je tajemství našeho receptu na zdravou a krásnou pokožku.

Do našich aktivit se snažíme zapojit co možná nejvíce místních obyvatel. Bez spolupráce s nimi bychom nebyli schopni existovat, ani se rozvíjet.

Lidem zapojeným do našeho výrobního procesu se otevřela řada nových a zajímavých možností. Výsledkem naší společné práce jsou unikátní přírodní kosmetické produkty, které putují do celého světa, dodávají svým uživatelům krásu a reprezentují tak náš ostrov a jeho kulturu.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek