Mýdlenka pro Fiji

Minulý rok při návštěvě Pure Fiji manufaktury jsme navštívili fidžijskou vesnici Natovi, která byla v roce 2016 zničena cyklónem Winston. Jakmile jsme přišli do malé přímořské vesničky, děti nás vítaly zpěvem a úsměvy od ucha k uchu. Uvítací ceremonie byla velmi emotivní, z místních dětí byla cítit upřímnost, čistota a nesmírná radost ze života. 

Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek.

Zakladatelky Pure Fiji Gaetane a Andrée pomáhají vesničce a dětem znovu vybudovat školu, domov i zázemí již několik let. Jako jedni z distributorů Pure Fiji kosmetiky cítíme touhu nějak přispět místní komunitě za jedinečnou kosmetiku, kterou toto souostroví produkuje.

Proto jsme přišli s projektem Mýdlenka pro Fiji  a rozhodli se s Vaší pomocí vybrat finanční příspěvek na učební materiály, nové knížky do knihovny, větráky nebo nové školní uniformy pro děti. Výtěžek z prodeje těchto mýdlenek darujeme na rozvoj vesnice Natovi.

Koupí tohoto voňavého dárku současně podpoříte i obyvatele z fidžijské vrchoviny Namosi, kde tamní ženy ručně vyrábí papír, ve kterém je kokosové mýdlo zabaleno.

Konečnou částku, kterou se nám i díky Vám podaří vybrat, zveřejníme v únoru 2020 na Facebooku @purefijieu, Instagramu @purefijicz a www.purefiji.cz . 

 

Mýdlenka pro Fiji je krásný voňavý dárek, který vykouzlí úsměv nejen na Vaší tváři.

Mýdlenka pro Fiji

Keramická mýdlenka s přírodním mýdlem v ručně vyráběném papíře. Koupí tohoto dárku přispějete na rozvoj školy v malé fidžijské vesnici Natovi, která byla v roce 2016 zničena cyklónem Winston.

Cena Mýdlenky: 240 Kč

Přejít na produkt

Mýdlenka s Kokosovým mýdlem

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek