Slevy až 50% - akční nabídka zde

Ingredience a záruka kvality

 

Botanické ingredience, jako oleje z ořechů, jsou získávány z divoké přírody, což znamená, že vybíráme ořechy ze stromů, které rostou v jejich přirozeném ekosystému.

Snížili jsme tak naše požadavky na energii, zavlažování a pěstování a tím omezili náš zásah na životní prostředí a atmosféru. Lístky a bylinky jsou sbírány ručně a čerstvé destilovány na místě pro každou šarži produktů, jenž připravujeme.

 

      ORGANICKÉ OLEJE                                 MUČENKA                                           NGI TRÁVA                                       TŘTINOVÝ CUKR

                                                         

 

 

        ZELENÁ PAPÁJA                                  HYDROSOLY                                               MÁTA                                                     MED

                                                        

 

 

           LEVANDULE                                 CITRONOVÁ TRÁVA                                     ANANAS

                                    

 

 

V Pure Fiji zastáváme jednoduchou filozofii - vyrábět výrobky, které jsou čerstvé a přírodní, a zároveň při tom respektovat naše obyvatele, kulturu a hlavně životní prostředí.

Produkty značky Pure Fiji jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy kvality a podle "Good Manufacturing Guidelines".

Přírodní oleje a rostlinné výtažky nejvyšší kvality jsou využívány ve všech produktech. Výrobky značky Pure Fiji neobsahují složky, které běžně způsobují alergie nebo problémy u citlivé pleti, a proto byly prokázány pro drtivou většinu náročných spotřebitelů jako vhodné. Jedinci se závažnými kožními onemocněními, nebo ti, kteří si nejsou zcela jistí, by však měli používání nového produktu vždy konzultovat se svým praktickým či kožním lékařem.

Kde je to zapotřebí, používáme ekologicky vyráběné materiály.

Netestujeme na zvířatech.

Všechny Pure Fiji láhve jsou recyklovatelné.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek